Aplikacja mobilna „Park Śląski” to doskonała propozycja dla osób, które szukają turystycznego i edukacyjnego przewodnika po obszarze Parku Śląskiego SA w Chorzowie.

Aplikacja zawiera wszystkie atrakcje znajdujące się w Parku, wraz ze zdjęciami, opisem oraz dokładną lokalizacją. Niektóre z nich zostały wzbogacone panoramami sferycznymi oraz audioprzewodnikiem. W aplikacji użytkownik znajdzie również propozycje tras pieszych, rowerowych oraz rolkowych – każda z tras została zaznaczona na mapie offline, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję.

Ciekawą propozycją dla użytkowników są gry terenowe, które w ciekawy i edukacyjny sposób pomagają odwiedzić najważniejsze atrakcje Parku. Jest to idealny sposób na aktywne zwiedzanie, zarówno dla indywidualnych osób, jak i dla rodzin z dziećmi.

Przewodnik multimedialny zawiera także szereg praktycznych dla użytkownika informacji, takich jak miejsca parkingowe, restauracje czy też najbliższe wydarzenia odbywające się na terenie Parku.

Darmowa aplikacja Parku Śląskiego dostępna jest w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim. Zapraszamy do zwiedzania!