Lwówek Śląski to urokliwe miasto położone w województwie dolnośląskim, oferujące wyjątkowe walory turystyczne i krajoznawcze. Aplikacja mobilna „Odkryj Lwówek Śląski” została stworzona dla wszystkich tych, którzy chcą się wybrać do Lwówka Śląskiego i w jego okolice, by dowiedzieć się więcej na temat tej malowniczej części Dolnego Śląska.

W aplikacji znajdziemy informacje o najważniejszych zabytkach i atrakcjach turystycznych regionu – obiekty opatrzone są zdjęciami, opisami oraz dokładną lokalizacją. Dodatkowo znajdziemy tutaj propozycje wycieczek pieszych i rowerowych. Wraz z audioprzewodnikiem będziemy mogli wybrać się na spacer po rynku, spacer wzdłuż murów obronnych czy też spacer geologiczno-przyrodniczy dla miłośników natury.

Darmowa aplikacja „Odkryj Lwówek Śląski” dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Zapraszamy do zwiedzania!

Aplikacja powstała w ramach projektu pn. „Odkryj geologiczne skarby Górnych Łużyc i Dolnego Śląska!“ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Saksonia 2014-2020