Aplikacja mobilna „Powiat Szczecinecki. Naturalnie tak!” to idealna propozycja dla osób, które szukają turystycznego przewodnika w tym regionie.

W aplikacji znajdziemy najważniejsze informacje o interesujących miejscach w powiecie szczecineckim. Obiekty te podzielone są na kategorie – zabytki i obiekty sakralne, przyroda, kultura i nauka, sport i rekreacja, gastronomia i noclegi, dzięki czemu z łatwością wyszukamy interesujące nas miejsce noclegowe, restaurację czy rozrywkę. Miejsca opatrzone są fotografiami, krótkim opisem i dokładną lokalizacją.

Aplikacja zawiera również propozycję tras pieszych i kajakowych – każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik podczas wycieczki widzi swoją dokładną pozycję. Na trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty i ciekawe miejsca. W przewodniku znajdziemy także informacje o regionie i o najważniejszych bieżących wydarzeniach w okolicy.

Przewodnik multimedialny zawiera przydatną funkcję planera, dzięki któremu można w łatwy sposób zaplanować wycieczkę oraz zwiedzanie poszczególnych miejsc.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w języku polskim i angielskim. Zapraszamy do eksplorowania powiatu szczecineckiego. Naturalnie tak!