Traseo.pl Mapy i szlaki turystyczne

Traseo.pl to serwis i aplikacja mobilna stworzona dla pasjonatów sportu, aktywnego trybu życia i podróży, miłośników map oraz systemów GPS w turystyce.

Traseo.pl umożliwia wyszukiwanie, rejestrowanie i publikowanie zapisów swoich tras na mapie, a więc tworzenie mini-przewodników, zawierających propozycje wycieczek ze śladem GPS, zdjęciami i ciekawymi miejscami, a także bezpłatne przeglądanie i korzystanie z tras stworzonych przez innych internautów. Traseo.pl tworzą ludzie, których pasją są podróże oraz różnego rodzaju aktywność sportowa i turystyczna. Serwis podpowiada jak można aktywnie i ciekawie spędzić czas, pozwala dzielić się swoimi przeżyciami. Na Traseo.pl umieszczane są propozycje wycieczek rowerowych, pieszych, spacerów po miastach i miasteczkach, nordic walking, tras narciarskich, biegowych, kajakarskich, motocyklowych i wielu innych.

 

 

zobacz www:

http://www.traseo.pl
AppStore Google Play
×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.