Gościniec 4 Żywiołów - Questy

Aplikacja "Gościniec 4 żywiołów. Questy" za pomocą questów - wierszowanych zagadek, oprowadza po czterech miejscowościach Małopolski: Stryszowie, Mucharzu, Lanckoronie i Kalwarii Zebrzydowskiej.
 

Aplikacja "Gościniec 4 żywiołów. Questy" służy jednej z form aktywnego wypoczynku, jaką jest questing. Questy (wyprawy) służą zwiedzaniu danego miejsca i poznawaniu jego atrakcji przyrodniczych, kulturalnych oraz historycznych za pośrednictwem zabawy w poszukiwanie skarbu. Trasa każdego z questów prowadzi nieoznakowanym szlakiem, którym można wędrować kierując się informacjami w wierszowanych wskazówkach zawierających zagadki. Po dojściu do danego miejsca bądź rozwiązaniu związanej z nim zagadki, aplikacja wyświetli wskazówki dotarcia do kolejnego punktu questu. Każdy quest prowadzi do miejsca ukrycia skarbu - cyfrowego kodu, którego zdobycie potwierdza przejście całej trasy. 

 
Google Play

zamawiający:

Lokalna Grupa Działania Gościniec 4 Żywiołów

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.