Zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją mobilną Kultura w zasięgu 2.0. Przewodnik po Kujawach i Pomorzu. Dzięki niej odkryjesz fascynujące wystawy i eksponaty w różnych obiektach kulturalnych na na terenie Kujaw i Pomorza. Nasza aplikacja umożliwia interaktywne zwiedzanie, a wszystko to za pomocą wbudowanego skanera kodów QR. Niektóre przewodniki, oznaczone specjalną ikonką bluetooth, dzięki obsłudze urządzeń typu beacon pokażą Ci eksponaty w pobliżu. To jednak nie wszystko! Nasze przewodniki są bogate w różnorodne treści multimedialne, takie jak audioprzewodniki, interaktywne panoramy 360 stopni, wideo, a nawet modele 3D. Zaplanuj swoją kulturalną podróż z naszą aplikacją mobilną i otwórz przed sobą zupełnie nowe możliwości poznawania sztuki i kultury!

Zapraszamy na niezwykłą przygodę z grami terenowymi!

Gry terenowe to wyjątkowa rozrywka, która doskonale sprawdzi się dla całej rodziny. To połączenie zabawy na świeżym powietrzu z fascynującymi zagadkami, łamigłówkami i quizami. W trakcie rozgrywki będziesz odkrywać kolejne litery tajemniczego hasła, a po ukończeniu gry otrzymasz indywidualny dyplom z wynikiem, którym z dumą możesz podzielić się na swoich ulubionych portalach społecznościowych. To jednak nie koniec korzyści! Niektóre gry nagradzają utalentowanych odkrywców atrakcyjnymi zniżkami na wstęp do różnych instytucji kulturalnych. Cała lista dostępnych gier terenowych czeka na Ciebie w sekcji Gry terenowe. Przyłącz się do nas już teraz i zanurz się w fascynującym świecie przygody i rozrywki na świeżym powietrzu!

W naszej aplikacji dostępne są setki fascynujących i aktualnych wydarzeń, które odbywają się na terenie całego województwa. Dzięki powiadomieniom push będziesz na bieżąco informowany o najciekawszych wydarzeniach. Nie przegap żadnej okazji do aktywnego udziału w kulturalnym życiu regionu!