Festiwal Muzyki Filmowej

Aplikacja dla krakowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej stworzona z myślą o uczestnikach eventu, zawiera zbiór interesujących multimediów i dostarcza uczestnikom najpotrzebniejszych informacji.

Multimedialny przewodnik po Festiwalu Muzyki Filmowej daje dostęp do informacji dotyczących organizacji wydarzenia oraz do pełnego programu, według którego użytkownik może skomponować własny kalendarz. Na osoby korzystające z aplikacji czekają także obszerne biografie wszystkich kompozytorów i wykonawców biorących udział w Festiwalu. Aplikacja pozwala też na sprawdzenie cen biletów oraz miejsc ich sprzedaży, pomoże także w wyznaczeniu najszybszej trasy dojazdu do miejsca koncertu z dowolnego punktu na mapie Krakowa. Aplikacja "Festiwal Muzyki Filmowej" to także obszerny zbiór multimediów: zdjęć i nagrań video dotyczących wydarzenia. 

Nominacja Mobile Trends Awards 2015 w kategorii "Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną" 


zamawiający:

Krakowskie Biuro Festiwalowe

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.