Mapa mobilna na zamówienie

 

Dla kogo? 

Oferta skierowana jest do podmiotów związanych z turystyką - hoteli, ośrodków rekreacyjnych, wypożyczalni rowerów, a także gmin i jednostek samorządowych. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do tych, którym zależy na promocji swojej okolicy, na ułatwieniu turystom jej poznania. Dla tych obiektów, gmin i regionów, które idą z duchem czasu i chcą skorzystać z bardzo przystępnej cenowo oferty mapy na urządzenia mobilne.

Dlaczego warto? 

Aplikacje mobilne i przewodniki w formie elektronicznej to z pewnością przyszłość. Obecna młodzież już prawie nie korzysta z wersji papierowych map i przewodników. Traseo to portal i aplikacja, z której dziennie korzysta kilka tysięcy osób. My dajemy Ci możliwość stworzenia mapy w wersji elektronicznej i jednoczesnego pokazania Twojego obiektu w Traseo. Dzięki temu oprócz mapy, zyskasz reklamę wśród naszej społeczności. Trafisz do odpowiedniej grupy odbiorców. Nie musisz nic robić użytkownicy Traseo sami Cię zauważą.  

 

Co wyróżni twoją mapę na portalu Traseo? 

Użytkownik odwiedzający Traseo ma do wyboru ponad 320 map (oferta ciągle się poszerza). Twoja mapa może być jedną z bezpłatnych map, które zaoferujesz użytkonikom. Mapy bezpłatne mają osobną zakładkę, co wyróżnia je od pozostałych i od razu wzbudza zainteresowanie użytkowników. Możesz też zaoferować swoim klientom mapę, którą będzie można pobrać jedynie za pomocą specjalnego kodu (vouchera), to Ty zdecydujesz, kto otrzyma kod.

Traseo mapy offline

 

Jak wygląda opracowanie mapy?

Do opracowania mapy potrzebujemy podkładu mapowego. Jeśli posiadasz mapę papierową swojego regionu np. gminy, możemy ją wykorzystać. Drugie rozwiązanie to skorzystanie z podkładu mapowego OpenStreetMap, który profesjonanie opracowany graficznie i ostylowany, różni się znacząco od podkładów dostępnych w Internecie.   

Zamawiający otrzymuje również dostęp do panelu administracyjnego, przez który może dodawać trasy i waypointy (w początkowej fazie współpracy trasy i waypoint mogą zostać dodane przez nas, według wytycznych). Dzięki dostępowi do systemu zarządzania treścią, mapa może być przez Ciebie na bieżąco aktualizowana.

  1. Użytkownik instaluje na swoim telefonie darmową aplikację Traseo
  2. W aplikacji - na liście map - wyszukuje Twoją mapę.
  3. W zależności od wybranej przez Ciebie opcji, pobiera mapę za darmo lub wykorzystuje kod z otrzymanego od Ciebie vouchera.
  4. Podczas wycieczki turysta może zlokalizować się na pobranej mapie za pomocą GPS. Mapy działają offline.

 

Przykład mapy mobilnej z podkładem OSM

 

Mapa Bike Point w Zakopanem - mapa przygotowana dla wypożyczalni rowerów Bike Point - trasy i waypointy zostały przesłane przez Zamawiającego, podkład opracowany na podstawie danych z OpenStreetMap (specjalnie ostylowany i wzbogacony graficznie, różniący się od powszechnie dostępnych podkładów). W opisie mapy znajdują się linki do strony www Zamawiającego.
Zobacz >> 

 

Mapa mobilnaoffline

 

 

Przykład mobilnej z podkładem mapy turystycznej od zamawiającego 

 

Mapa mobilna offline Mszana Dolna

Mapa Gminy Mszana Dolna - mapa przygotowana dla gminy - trasy i waypoiny wybrane zostały z bazy Traseo.pl, podkład mapowy przygotowany przez wydawnictwo Compass. Współpracujemy z wieloma innymi wydawcami map w Polsce - wiele więc zależy od Państwa preferencji i lokalizacji (koszty podkładu mapowego i kalibracji musiałyby być omówione indywidualnie.
Zobacz >>

 

Wyślij zapytanie