Treespot

Publikacje drukowane

W naszym portfolio znajduje się ponad 150
publikacji drukowanych. Tworzymy na zamówienie:
przewodniki, mapy, albumy, atlasy, foldery etc.
Zbieramy dane i współpracujemy z doświadczonymi
autorami. Tutaj przykład publikacji stworzonych
na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Świętokrzyskiego.

 

Treespot:

Treespot Dodatkowe

Efektywna kampania promocyjna

Zrealizowana przez nas na zlecenie PKL kampania ukierunkowana była na promocję aplikacji mobilnej "Kasprowy Wierch". Prowadzone działania przełożyły się na 300% wzrost liczby instalacji aplikacji (Android i iOS) w danym okresie. W ramach promocji prowadzona były zoptymalizowane kampanie Google Ads oraz Facebook Ads. Reklamy docierały do osób potencjalnie zainteresowanych tematem, dzięki czemu kampania przyniosła oczekiwane rezultaty. Działania promocyjne realizowane były w okresie 12.06 - 12.08.2017. 

Treespot:

Treespot Dodatkowe

Księstwo Ziębickie - przykład kompleksowej realizacji

Realizacja Księstwo Ziębickie to doskonały przykład prezentacji regionu za pomocą różnych form przekazu. Na realizację składają się: strona www, aplikacja mobilna i przewodnik drukowany. Powstały w ramach projektu pn. „Rozwój ruchu turystycznego w regionie przygranicznym” realizowanego przez Gminę Ziębice oraz czeskie Město Jaroměř.

Stronę, aplikację i przewodnik stworzono z myślą o osobach odwiedzających region i poszukujących kompleksowych informacji na temat: atrakcji turystycznych, bogatej historii i walorów krajobrazowych odwiedzanych miejsc. Bogate w informacje praktyczne, ciekawostki i wydarzenia. Powstały w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i czeskiej.

Treespot:

Treespot Dodatkowe

Wydawnictwa promocyjne

Tworzymy publikacje w wielu wersjach językowych. W ramach projektu promocji szlaku Green Velo firma Amistad przygotowała foldery reklamowe w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.