Treespot

Plan 3d i indoor navigation w aplikacji "Galeria Morena"

Aplikacja dla galerii handlowej "Morena" w Gdańsku zawiera pełną listę sklepów i lokali usługowych, wraz z danymi na temat każdego z miejsc, takimi jak godziny otwarcia, numer telefonu, strona internetowa, a także menu restauracji czy plan fitness klubu. Zoptymalizowany zestaw filtrów pozwala na łatwe wyszukanie interesującego nas miejsca. Trójwymiarowa mapa wraz z możliwością wyznaczenia trasy między dwoma punktami ułatwia dotarcie do konkretnego sklepu oraz automatycznie doprowadzi do najbliższej windy, toalety lub wyjścia, przewidując też specjalną trasę dla osoby niepełnosprawnej. 

„Moja szafa” to funkcja, dzięki której zakupy staną się przyjemnością i zabawą. Przymierzamy interesującą nas rzecz, robimy za pomocą aplikacji zdjęcie, wpisujemy ważne informacje (cena, sklep itp.) i przypisujemy fotografię do jednej ze swoich kolekcji. Szybki kolaż z czterech zdjęć w dobranym przez nas layoucie – i już znajomi z Facebook’a zobaczą nas w całkiem nowej stylizacji! 
 
Aplikacja umożliwia śledzenie bieżących promocji i eventów, z których najciekawsze można zachować w podręcznym kalendarzu. Włączenie funkcji automatycznych powiadomień będzie przypominało o nadchodzących wydarzeniach, dobranych według indywidualnych preferencji. Dla użytkowników aplikacji przygotowane są też specjalne, niedostępne innym oferty. Aplikacja posiada również moduł kart zniżkowych dla klientów, włączany przez Galerię okazjonalnie, podczas szczególnych okazji.

Funkcja „Mój Samochód” to ogromne ułatwienie dla zmotoryzowanych klientów – aplikacja zapamiętuje miejsce, w którym został zaparkowany samochód, i prowadzi do auta po skończonych zakupach. Nie ma konieczności usuwania danych dotyczących parkowania – zostaną skasowane automatycznie po 12 godzinach.
 
Treespot:

Treespot Indoor

Aplikacje mobilne z planem 3d i indoor navigation

Aplikacje z planem 3d i indoor navigation ułatwią poruszanie się po zamkniętych przestrzeniach, pomogą w tym także systemy oparte o beacony. Nawigowanie w obiekcie, mimo braku GPSa, staje się osiągalne.

Treespot:

Treespot Indoor

Silesia City Center

Mobilny przewodnik po Galerii Silesia City Center to przede wszystkim interaktywny plan 3D całego centrum handlowego, praktyczna nawigacja, która wytyczy trasę zarówno do sklepu jak i do Twojego samochodu, szczegółowy katalog wszystkich sklepów i restauracji, informacje o promocjach i aktualnościach oraz wskazówki dotyczące dojazdu. Użytkownicy ponadto znajdą tutaj funkcjonalny repertuar kin oraz godziny otwarcia i dane kontaktowe.

Treespot:

Treespot Indoor

Nawigacja, mój parking

Dzięki wewnętrznej nawigacji z łatwością odnajdziesz drogę nie tylko do wybranego sklepu, ale też do swojego samochodu, znajdującego się na parkingu. Aplikacja w szybki sposób wyznacza najkrótszą trasę do wyznaczonego celu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.