Treespot

Mszana Dolna. Mapa mobilna w Traseo

Mszana Dolna to mapa okolic miasteczka wraz z naniesionymi trasami gpx, zawierającymi: opisy, zdjęcia i wykresy wysokościowe. Projekt powstał w ramach pakietu Traseo Maps, który pozwala na umieszczenie mapy dowolnego regionu w aplikacji Traseo, dodanie tras i waypointów, a następnie zaoferowanie mapy w wersji elektronicznej użytkownikom urządzeń mobilnych. Mapa działa offline.

Mapa została również zaimplementowana na stronę www >>

Aby pobrać mapę, zaintaluj aplikację Traseo i w zakładce "Bezpłatne mapy offline" wyszukaj mapę „Mszana Dolna” (niebieska okładka) i kliknij „Pobierz mapę”.

Treespot:

Treespot W Traseo

Mapa BikePoint

Mapa mobilna przygotowana dla wypożyczalni rowerów Bike Point - trasy i waypointy zostały przesłane przez Zamawiającego, podkład opracowany na podstawie danych z OpenStreetMap (specjalnie ostylowany i wzbogacony graficznie, różniący się od powszechnie dostępnych podkładów). W opisie mapy znajdują się linki do strony www Zamawiającego. Zobacz >>

Treespot:

Treespot W Traseo

Rowerem po Roztoczu - mapa mobilna

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski. Mapa mobilna w Traseo pozwala odkrywać Roztocze, szlaki rowerowe i najciekawsze atrakcje. Mapa działa offilne na smartfony i inne urządzenia mobilne.  Jest darmowa! Powstała przy współpracy gmin z tego obszaru: Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, Susiec, Tomaszów Lubelski, Narol, Horyniec Zdrój, Bełżec, Lubycza Królewska i Cieszanów. Zobacz mapę >>

Zapraszamy na rowerową podróż przez ten niezwykły zakątek, do zwiedzania atrakcji i odkrywania tajemnic Roztocza!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.