W przestrzeni miejskiej

Aplikacje mobilne dla mieszkańcow

Aplikacje mobilne dla miast i mieszkańców są przede wszystkim sposobem komunikacji władz z lokalną społecznością. Umożliwiają badanie opinii, wypełnianie ankiet oraz przekazywanie mieszkańcom informacji związanych z życiem miasta.


W przestrzeni miejskiej:

Dla mieszkańców

Obywatelski Lublin

Dzięki aplikacji "Obywatelski Lublin" wymiana opinii pomiędzy miastem i jego mieszkańcami nigdy nie była łatwiejsza. W prosty sposób można zapoznać się z aktualnie tworzonymi aktami prawnymi, skomentować ich treść oraz uzyskać zaproszenie na spotkanie dyskusyjne. Za pomocą aplikacji można zagłosować także na ulubione projekty w lubelskim budżecie obywatelskim. Dzięki geolokalizacji użytkownika mieszkańcy mają ułatwione wypowiadanie się w kwestiach dotyczących ich miejsca zamieszkania. Możliwe jest także logowanie i tworzenie kont. Zastosowany został także z system powiadomień push, dzięki któremu użytkownik otrzymuje najważniejsze informacje wprost na swojego smartfona.
W przestrzeni miejskiej:

Dla mieszkańców

Tychy

Strona www dla Urzędu Miasta Tychy zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o mieszkańcach miasta, ale ważne informacje znajdą na niej także turyści oraz potencjalni inwestorzy. Zawiera szereg modułów, takich jak aktualności, wydarzenia czy baza obiektów podzielonych na kategorie. Strona dostosowana jest do wyświetlania na różnych rodzajach urządzeń, posiada także ułatwienia dla osób słabowidzących. Działa również w języku angielskim. 

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.