W przestrzeni miejskiej

Aplikacje dla festiwali i eventów

Aplikacje dla festiwalu lub wydarzenia artystycznego mogą zawierać szereg informacji potrzebnych uczestnikom oraz multimedia - zdjęcia, filmy video, pliki dźwiękowe, materiały tekstowe do pobrania.

W przestrzeni miejskiej:

Festiwale, eventy

Sacrum Profanum

Multimedialny przewodnik po Festiwalu Sacrum Profanum pozwala być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami krakowskiej imprezy. Na użytkowników czekają festiwalowe aktualności, wydarzenia, program imprezy oraz imprez towarzyszących. Użytkownik ma także możliwość skomponowania własnego kalendarza z wydarzeń głównych i towarzyszących oraz ustawienia przypomnień (push). Dzięki przejrzystemu planerowi żadne interesujące wydarzenie nie zostanie pominięte. Aplikacja jest także bogata w multimedia, zawiera spoty i reportaże z festiwalu, zamieszczone w portalu YouTube.
W przestrzeni miejskiej:

Festiwale, eventy

Festiwal Muzyki Filmowej

Multimedialny przewodnik po Festiwalu Muzyki Filmowej daje dostęp do informacji dotyczących organizacji wydarzenia oraz do pełnego programu, według którego użytkownik może skomponować własny kalendarz. Na osoby korzystające z aplikacji czekają także obszerne biografie wszystkich kompozytorów i wykonawców biorących udział w Festiwalu. Aplikacja pozwala też na sprawdzenie cen biletów oraz miejsc ich sprzedaży, pomoże także w wyznaczeniu najszybszej trasy dojazdu do miejsca koncertu z dowolnego punktu na mapie Krakowa. Aplikacja "Festiwal Muzyki Filmowej" to także obszerny zbiór multimediów: zdjęć i nagrań video dotyczących wydarzenia.

Nominacja Mobile Trends Awards 2015 w kategorii "Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną"

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.